Laserová terapie

img Laserová terapie má široké využití v mnoha medicínských oborech. V rehabilitačním lékařství je terapie neinvazivním laserem jedním z pilířů fyzikální terapie.

Jak funguje terapeutický laser?

Průchodem paprsku do tkáně se podstatně zvýší tvorba buněčné energie, následně se zvýší produkce enzymů, dochází ke stimulaci kolagenu, podpoře vaskularizace tkání, zlepší se využití kyslíku a glukózy. Laserový paprsek je schopný penetrovat (proniknout) do hloubky až 10 cm a tím ovlivňovat i tkáňové struktury, které jsou uložené hluboko pod kůží. Metoda je bez výjimky zcela bezpečná, nemůže poškodit žádnou tkáň.

img Nenahraditelné je využití laseru k terapii jizev, kde je výsledkem především výborný kosmetický efekt a výrazně urychlené hojení.

Všestrannost využití neinvazivního laseru dokazuje i jeho využití v akupunktuře, kdy jeho aplikací v místě akupunkturních bodů nahradíme aplikaci jehliček.

Léčba probíhá na základě předpisu lékaře. Procedura je krátká, většinou trvá do 10 minut. Obvykle je zapotřebí 5 až 10 sezení. Oči jsou chráněny během záření speciálními brýlemi.

Tato terapie není hrazena zdravotní pojišťovnou!

Ceník

1 sezení70,- Kč
5 sezení300,- Kč
10 sezení500,- Kč

Cena platí u všech diagnóz a nezávisí na délce terapie!